Gwiaździsty napisał(a):

|
Po co cię bluzgać przyjacielu Amikorza ? Wystarczy ci powiedzieć, że masz zaszczyt pisać na najlepszym forum w Polsce , pasiaku ! Uszanuj to i nie śliń się już więcej na temat tego wronieckiego zespołu.
|
Poprostu napisał prawde o tym, co niektórzy piszą w tym temacie. Ja również jestem kibicem Wisły ale to nie znaczy, że gdy w pucharach gra drużyna, której nie lubie (tutaj: Lech/Amica) mam kibicować Włochom czy Holendrom. Oczywiście nie skacze z radości po strzeleniu bramki przez KKS ale po co stać w miejscu. Ciesze się z tego, że w polskiej piłce coś ruszyło, a my powinniśmy z tego wyciągnąć wnioski i może w przyszłości osiągniemy tą upragnioną LM albo chociaż wyjdziemy z grupy UEFA.
TYLKO WISŁA
poza tym to jest temat o występach polskich drużyn w pucharach i każdy może napisać co o nich sądzi