Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4269
Stary 19.12.2008, 19:06
mam taki problem za każdym razem jak wyłączam przeglądarke to mnie wylogowuje z forum wcześniej tak nie miałem dzisiaj mi sie tak zaczęło dziać, używam firefoxa. bede wdzięczny jak ktoś mi pomoże coś z tym zrobić
Odpowiedz cytując