Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
4269
19.12.2008, 19:06
mam taki problem za każdym razem jak wyłączam przeglądarke to mnie wylogowuje z forum wcześniej tak nie miałem dzisiaj mi sie tak zaczęło dziać, używam firefoxa. bede wdzięczny jak ktoś mi pomoże coś z tym zrobić
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69