Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5468
Stary 19.12.2008, 17:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tak sobie czytam portale i natrafiłem :
[...]Wcześniej wiele mówiło się o zainteresowaniu ze strony Anderlechtu Bruksela, obecnie Grzyb znajduje się ponoć na celowniku Arminii Bielefeld.[...]

To o zawodniku z Bytomia, który PODOBNO chcą wszyscy rozkupić. Oczywiście, nasi scouci nie śledzą OE.
A Michała Zieleziński chce AEK Ateny... informacja z tego samego gatunku.
Odpowiedz cytując