szprotson napisał(a):

tak sobie czytam portale i natrafiłem :
[...]Wcześniej wiele mówiło się o zainteresowaniu ze strony Anderlechtu Bruksela, obecnie Grzyb znajduje się ponoć na celowniku Arminii Bielefeld.[...]
To o zawodniku z Bytomia, który PODOBNO chcą wszyscy rozkupić. Oczywiście, nasi scouci nie śledzą OE.
|
A Michała Zieleziński chce AEK Ateny... informacja z tego samego gatunku.