Wyświetl pojedynczy post
rebelyell
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.12.2008, 15:44
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie: ma ktoś jakikolwiek namiar na płytę Fate pt "Tworzę i niszczę"?
http://www.sendspace.pl/file/YQBToG93/
albo(gdyby pierwszy link nie działał)
http://odsiebie.com/pokaz/512373---c6a8.html
http://rapidshare.com/files/14442485..._I_NISZCZE.rar
Odpowiedz cytując