Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2036
Stary 19.12.2008, 15:44
moim zdaniem to jak Udinese będzie chciało wygrać to spokojnie wygra.
Chyba, że będą wtedy mieli inne priorytety jak np. Sevilla, która odpadła żeby móc spokojnie walczyć o "czwórkę" w lidze i udział w kolejnej LM.
Odpowiedz cytując