Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
2036
19.12.2008, 15:44
moim zdaniem to jak Udinese będzie chciało wygrać to spokojnie wygra.
Chyba, że będą wtedy mieli inne priorytety jak np. Sevilla, która odpadła żeby móc spokojnie walczyć o "czwórkę" w lidze i udział w kolejnej LM.
arti