Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#634
Stary 19.12.2008, 13:04
1q2 napisał(a):Wyświetl post
nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia.
Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych masakra.

ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry.
A ja myślałem, że Depor i Nancy muszą zremisować, żeby w razie braku wygranej Lecha dwiema bramkami zapewnić sobie awans. Więc postawiłem na remis i wyglądało to nawet dobrze dopóki ta pała w tv nie zaczęła się drzeć, że skoro Lech wygrywa to na pewno awansuje, chyba, że zdarzy się cud w La Corunii... Poczułem się wtedy trochę niepewnie no i niestety. Gdybym wiedział, że tylko zwycięzca tam ma pewny awans, to bez wahania grałbym DeporNo, a wczoraj tak jak widać.

Za to w nocy wszedł mi remis Dallas Stasr- Columbus Blue Jackets
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 19.12.2008 o godz. 13:38.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując