Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#631
Stary 18.12.2008, 23:29
nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia.
Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych masakra.

ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 18.12.2008 o godz. 23:31.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując