Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.12.2008, 23:24
Swego czasu w warszawskim Championie co tydzien zbieralo sie kilka-klkanascie osob w barwach Barcy i dopingowalo. Pamietam tez mecz z Realem gdy siedzialo ich z kilkadziesiat(!!) i darlo japy, a tu wchodzi spozniony po meczu Marek Saganowski. Wszedl w kurtce i dostal olbrzymia porcje braw, ktore zamienily sie w przerazliwy gwizd, gdy na oczach wszytskich Sagan objawil sie w koszulce Realu Zabawne to bylo.
Odpowiedz cytując