Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.12.2008, 22:51
Latin napisał(a):Wyświetl post
http://www.tvn24.pl/2184223,0,0,0,1,wideo.html

Z dystansem proszę
haha,widziałem nawet kilku przedstawicieli tego o to FC z Gdyni w Barcelonie,zapytani przeze mnie w drodze na stadion czy nie boją sie w koszulkach Barcy siedzieć na 'wrogim' sektorze,odpowiedzieli-zaraz przebieramy na Wisłe.
Odpowiedz cytując