Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
86
18.12.2008, 22:51
Latin
napisał(a):
http://www.tvn24.pl/2184223,0,0,0,1,wideo.html
Z dystansem proszę
haha,widziałem nawet kilku przedstawicieli tego o to FC z Gdyni w Barcelonie,zapytani przeze mnie w drodze na stadion czy nie boją sie w koszulkach Barcy siedzieć na 'wrogim' sektorze,odpowiedzieli-zaraz przebieramy na Wisłe.
rafiABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafiABG
Znajdź inne posty napisane przez rafiABG