Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cristovao
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
4251
18.12.2008, 21:24
Sorry, ale nie rozumiem w czym problem dokładnie. Nie możesz wyeksportować kontaktów do pliku?
cristovao
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cristovao
Znajdź inne posty napisane przez cristovao