|
Z informacji, które ostatnimi czasy pojawiły się w mediach wynika, że scouting wygląda u nas podobnie jak w Lechu. Problem leży w bezsensownie długim procesie decyzyjnym. Jeśli rzeczywiscie o pozyskaniu piłkarza musi decydować tyle osób to ja się boję myśleć ilu zawodników sprzątnięto nam z przed nosa.
Co do transferów Lecha to ten Handzic może być dobry. Jeśli chodzi o resztę to nie jestem o tym przekonany.
Ostatnio edytowane przez Arked : 18.12.2008 o godz. 19:37.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|