Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1999
Stary 18.12.2008, 16:18
ciekawe jak Smuda przygotuje Lecha na lutowe mecze.Jak pamietam to Franz lubił zajechac zespoły w zimie że późno sie rozkręcały.Za drugim razem Smuda stracił prace w Wiśle po dwóch porażkach na poczatku rundy wiosennej.Pożyjemy zobaczymy.
Pamietam jak kiedyś jeden z dziennikarzy zapytał Smude czy nie zajechał drużyny na zimowym obozie a Franz mu odpowiedział w swoim stylu że zajechac to można babe w łóżku
Odpowiedz cytując