maTyS. napisał(a):

szczerze polecam Ci taki model,tylko ze skórki naturalnej,cud miód i orzeszki co się w tych butach gra
http://www.futbolplanet.pl/_var/gfx/...ba352c10bb.jpg
w sport-tiwie kupiłem je bodajże za 290 złotych,teraz chyba są tańsze,o proszę znalazłem na allegro całkiem tanio :
|
"
WSZYSTKIE BUTY SĄ ORYGINALNIE ZAPAKOWANE"

Uwielbiam sprzedawcow podrobek bo maja hasla niczym z PRLu
Oryginalnie zapakowane to nie to samo co buty oryginalne.