Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 18.12.2008, 14:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Lech po prostu zrobił to, co do niego należało. Był faworytem, grając przeciwko najsłabszemu zespołowi w grupie, który przegrał wszystkie mecze. Inny wynik niż zwycięstwo poznaniaków byłby niespodzianką.
(...)
Trzeba jednak pamiętać, że limit szczęścia jak an razie chyba już wyczerpano. Nawet i wczoraj, mimo zdecydowanej przewagi Lecha arbiter mógł i powinien gwizdnąć karnego dla Feynoordu po ewidentnej ręce. Końcówka też była bardzo nerwowa, zupełnie niepotrzebnie. Kiedyś fortuna się odwrócić, to nieuchronne bo bilans na ogół wychodzi na zero.
No dobra, ale mógł tego nie zrobić - grał na obcym boisku, wygrał (co nawet w europejskich pucharach, na tym poziomie Feyenoordu, to spory wyczyn jak na polską piłkę). Nam się np. to nie udało nawet na własnym boisku i już bez porównań kto lepszy, kto gorszy, bo gdybyśmy grali chociaż przez 60 minut tak jak przez ostatnie 10 każdej połowy, to byśmy rzeczywiście spokojnie wygrali.

Karnego właśnie być nie powinno - jak byk było widać, że dostał w ramię (identyczne miejsce, gdzie piłkarz Feyenoordu w pierwszej połowie także w polu karnem rzutem na piłkę - ją wybił; po drugie dopóki nie zobaczyłem dokładnie powtórki, też się sugerowałem piłkarzami Feyenoordu) - w tych sytuacjach dla mnie 1:1.

Gratulacje dla Lecha i tyle.

PS. Jeszcze jedno do Wszystkich - temat nazywa się Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn, zatem każdy kto chce porozmawiać na temat z tym związany (czyli m.in. o zwycięstwie Lecha) ma do tego pełne prawo. To jest także forum Wisły Kraków, ale jednym z punktów jej regulaminu jest to, że kibice obcych drużyn mają pełne prawo do wypowiadania się na nim, gdyż jesteśmy osobami kulturalnymi i prezentujemy odpowiedni poziom. Wszyscy, którzy tego nie rozumieją - czyt. odsyłają do diabła kogoś za gratulacje składane Lechowi oraz zabraniają się komukolwiek tutaj wypowiadać (i to nie z powodu, iż komentarz jest na niskim poziomie, z wulgaryzmami itd.) - powinni spokojnie odpocząć od wypisywania bzdur na forum, poczytać co nieco o podstawowych zasadach kultury, obowiązkowo o regulaminie forum, a jeśli już nie mogą wytrzymać i muszą wylać swoje nerwy - to adresem jest w tym przypadku przywoływane forum Onetowe, które charakteryzuje się takim poziomem wypowiedzi. Tyle co do sytuacji w tym temacie, w moim odczuciu.
Odpowiedz cytując