Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 18.12.2008, 13:37
Watts napisał(a):Wyświetl post
Coś wcześnie dzisiaj się w tych podstawówkach kończy. 13:23 i już frustrat na forum. Chociaż sądząc po stylu pisma bardziej obstawiałbym budowlankę albo zawodówkę. Hi hi.
Uważasz, że on chodzi do jakiejkolwiek szkoły?

A tak po prawdzie,, Posty w tym temacie w większości przynoszą nam wstyd. I ile można dyskutować o jakimś Lechu czy tam Amice,,, Grają dalej niech sobie grają. Jak ktoś chce koniecznie pogratulować to niech gratuluje tutaj: http://forum.wiaralecha.pl/. To chyba będzie miało większy sens, chyba że ktoś sądzi, że po meczu oni walą do nas czytać gratulacje LOL.
Ten temat chyba powstal po to, by RZECZOWO dyskutować o meczach. Czyż nie?
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 18.12.2008 o godz. 13:44.
Odpowiedz cytując