Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1986
Stary 18.12.2008, 13:33
Poznaniacy zagrali niezle i awans zasluzony.
Wypada im tylko zazdroscic zespolu i szczescia.

Zobaczymy jednak potege Poznaniakow jesli trafi im sie sezon z losowaniami w pucharach w ktorych dostana po kolei 3 zespoly z czolowki.


Pozytyw z ich gry i sukcesow - media odpuszcza Wisle i bedzie czas na odnowe.
Umarl krol niech zyje krol - teraz musimy to wykorzystac. Ta cisze i spokoj wokol nas, ktore nastapia.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując