|
Poznaniacy zagrali niezle i awans zasluzony.
Wypada im tylko zazdroscic zespolu i szczescia.
Zobaczymy jednak potege Poznaniakow jesli trafi im sie sezon z losowaniami w pucharach w ktorych dostana po kolei 3 zespoly z czolowki.
Pozytyw z ich gry i sukcesow - media odpuszcza Wisle i bedzie czas na odnowe.
Umarl krol niech zyje krol - teraz musimy to wykorzystac. Ta cisze i spokoj wokol nas, ktore nastapia.
|