Masz nawet dwie

:
http://strony.aster.pl/mwolski/kibice/francja.jpg
To foto też Cie powinno zainteresować
http://media5.mojageneracja.pl/oioit...e98e102116.jpg
Ja poprosze zdjęcie w stylu "Nu pagadi zajac"

(Tylko oczywiście nie z tej kultowej bajki

)