Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 18.12.2008, 12:06
Masz nawet dwie: http://strony.aster.pl/mwolski/kibice/francja.jpg

To foto też Cie powinno zainteresować http://media5.mojageneracja.pl/oioit...e98e102116.jpg

Ja poprosze zdjęcie w stylu "Nu pagadi zajac" (Tylko oczywiście nie z tej kultowej bajki)
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

Odpowiedz cytując