|
Przestańcie się usprawiedliwiać jak debile. co to za gadanie nie porównuj tego F do tamtego F i w ogóle? Prawda jest taka, że oni z tym F wygrali i graja dalej a my nie. I my gralismy ze słabym Tottenhamem i nie zrobilismy nic, to sie tlumaczymy, że to Premiership. A prawda jest taka, że jakbyśmy byli coś warci to byśmy z tym słabym T wygrali i byłoby po sprawie, a tak to ciągłe tłumaczenia.
Prawda jest taka, że Lecha ma teraz lepszy skład, lepszą drużynę i lepsze perspektywy na przyszłość. Dobrze nam gośc z Ruchu pisze. Wisła miała swój czas i go zmarnowała, klub nie prowadził długofalowej polityki i teraz zbiera tego negatywne owoce. Czas po prostu powiedzieć wprost - nasz okres minął i na dzień dzisiejszy jeżeli nie wzmocnimy gruntownie składu to nie będe zdziwiony jak w ogóle za rok nie zagramy w pucharach.
Panowie wiećej samokrytycyzmu. Ja tam nie lubie Lecha, ale niestety trzeba przyznać, że aktualnie są od nas lepsi i tyle.
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 18.12.2008 o godz. 12:12.
|