Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 18.12.2008, 09:25
Kawaly chamskie aspoleczne jak takich nie lubisz nie czytaj zeby potem nie miec pretesji


Przyjechal Hitler do Oswiecimia i pyta
Hans ile waza Zydzi?

30 kg odpowiada Hans, na to Hitler odpowiada
za dluzo prosze odchudzic

Za pol roku Hitler wraca i pyta Hansa ile waza Zydzi
na co Hans odpowiada 10 kg
za dluzo odchudzic

Za kolejne pol roku wraca Hitler i znow pyta o wage Zydow
na co Hans odpowiada ze nie ma Zydow

Jak to nie ma Zydow pyta zdziwiony Hitler, no bo uciekli na komarach ze strachem odpiada Hans



Zydzi przychodza do Hansa i mowia. Hans nudno tu troche w tym obozie zrob ze cos zebysmy mieli jaka rozrywke.
na co Hans dal im po granacie


Przychodzi Hans do barakow z Zydami i mowi dzis zagramy w ZYDOLOTKA, wszyscy hura bedziemy sie bawic.
Ustaili wszystkich Zydow na placu, Hans wzia ckm zacza strzelac jak skonczyl powiedzial.
W tym tygodniu padly numery.


Idzie Baca krupowkami w Zakopanem i ciagnie za soba lancuch, podchodzi turysta i pyta
Baco dla czego ciagniecie ten lancuch?
na co zdenerwowany Baca odopwiada a co k..wa mam go pchac.
,
Odpowiedz cytując