Kocur napisał(a):

Chciałem pogratulować komuś odpowiedzialnemu za programowanie świateł na Rondzie Grzegórzeckim.
Stoję w tramwajce 14 i chcę skręcić w lewo w Al. Pokoju. Zmieniają się światła dla aut... zielone ... czerwone...zielone...czerwone...zielone...czerwone ...zielone...czerwone - a strzałka dla tramwajki do skrętu w lewo ciągle pozioma - czyli zakaz. W końcu motorniczy się wku.rwił i przejechał na czerwonym.
Porażka.
|
O ile dobrze pamiętam list gratulacyjny możesz przesłać do firmy Siemens, a radzie miasta pogratulować dobrze wydanych 40 mln. złotych na ten system.