Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 18.12.2008, 00:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Chciałem pogratulować komuś odpowiedzialnemu za programowanie świateł na Rondzie Grzegórzeckim.

Stoję w tramwajce 14 i chcę skręcić w lewo w Al. Pokoju. Zmieniają się światła dla aut... zielone ... czerwone...zielone...czerwone...zielone...czerwone ...zielone...czerwone - a strzałka dla tramwajki do skrętu w lewo ciągle pozioma - czyli zakaz. W końcu motorniczy się wku.rwił i przejechał na czerwonym.

Porażka.
O ile dobrze pamiętam list gratulacyjny możesz przesłać do firmy Siemens, a radzie miasta pogratulować dobrze wydanych 40 mln. złotych na ten system.
Ostatnio edytowane przez MicK : 18.12.2008 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując