Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1961
Stary 18.12.2008, 00:11
Wam 2 lata temu starczal w Rotterdamie remis. Nie umniejszajcie zaslug Lecha. Polegliscie w 1 r P.UEFa z ostatnia druzyna w tabeli Premiership. Dwa lata temu ten sam Feyenoord pozbawil was zludzen.

Kompleksy wam wychodza. Pogodzcie sie z faktem, ze aktualnie numerem 1 w polskiej pilce jest Lech i tylko wy jako kibice Wisly tego nie widzicie.

Lecha nie nawidze tak samo jak Gornika. Ale nie pierdocle o ich slabosci. Maja sklad lepszy od was i perspektywy na przyszlosc duzo lepsze. Wisla swojej hossy nie wykorzystala. Czas na innych
Odpowiedz cytując