|
Wam 2 lata temu starczal w Rotterdamie remis. Nie umniejszajcie zaslug Lecha. Polegliscie w 1 r P.UEFa z ostatnia druzyna w tabeli Premiership. Dwa lata temu ten sam Feyenoord pozbawil was zludzen.
Kompleksy wam wychodza. Pogodzcie sie z faktem, ze aktualnie numerem 1 w polskiej pilce jest Lech i tylko wy jako kibice Wisly tego nie widzicie.
Lecha nie nawidze tak samo jak Gornika. Ale nie pierdocle o ich slabosci. Maja sklad lepszy od was i perspektywy na przyszlosc duzo lepsze. Wisla swojej hossy nie wykorzystala. Czas na innych
|