Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1960
Stary 18.12.2008, 00:11
AYALA napisał(a):Wyświetl post
5 lat temu Wisełka też wygrywałą w Holandii z Nec Nijmegen.No ale wtedy Prezesi inwestowali w drużyne dużo większe kwoty niż teraz , to temat na inną opowieśc.Mam ndzieje że te czasy jeszcze kiedyś wróca.
i wtedy jeszcze nie było takich emocji, po prostu kiedys wiedzieliśmy że Polska drużyna wygra ze srednia ekipa z Holandii (rok wczesniej Legia na luzie pokonała FC Utrecht...) hehh i niech ktoś mi powie że poziom naszej piłki wzrósł od tamtego momentu..

aco do Lecha, wielu nie potrafi przyznac z godnościa że w tej chwili Poznańska Amica lepiej gra od Wisły , Lecz ludziska na tą chwile może i grają lepiej ale niewiadomo czy już są lepsi, bo to weryfikuje mistrzostwo Polski. Więc trzymajmy za Wsełke kciuki do końca rozgrywek, a nie cały czas wylewali swą frustracje na tamtą drużyne.

ktoś tu napisał o wywieszonych flagach z i barwami naszego klubu do góry nogami przez "Najlepszych kibiców w Polsce"
czemu w cudzysłowie? bo jeśli to prawda. to to są tacy kibice którzy szukają nowych własnych wrogów. A tacy kibice nie zasługują na to miano.
Odpowiedz cytując