|
Mam pytanie z innej beczki. Kamery postawili dziś z drugiej strony stadionu czy "odwrócili" sektory, i ten gości jest po drugiej stronie teraz? Bo jak myśmy tam byli to patrząc od ławek sktor gości był na lewo ... a dziś na prawo. Ale oni chyba przechodzili przez murawę do ławek ? (jak w Grodzisku np)? To by znaczyło, że ławki i kamery zmieniły stronę ... ktoś wie jak to tam jest to prosze o odp.
|