Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1946
Stary 17.12.2008, 23:44
TSNH napisał(a):Wyświetl post
p.s

szybko wróciłes z Rotterdamu, albo gorsza wersja- nie przeszedłeś selekcji
niektórzy mają dzieci i kibicują z nimi z domu bo nie stać ich na podróż 3-osobową
Odpowiedz cytując