sergio napisał(a):

Jeśli tolerujesz posty na poziomie dzieci neo to okey zostaw temat niech sieją wioche dalej
pozdrawiam
|
zamykać jest różne od tolerować
Szczerze to byłem raczej za Feyenoordem,a lepatrząc po wpisach tu widze + awansu Lecha, mamy zdiagnozowanych kompleksiarzy, wiemy, ze na ta chorobe nie choruje się tylko kiedy chodzi się w biało czerwonych pasach
