Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Strzala
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
1935
17.12.2008, 23:19
Użyłem złego słowa, chodziło mi o to że jak cracovia by awansowała to byś się tym ani trochę nie przeją?- zresztą zamknijmy ten temat, bo wzajemne kłócenie się tu nie jest dobrym wyjściem.,
Strzala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Strzala
Znajdź inne posty napisane przez Strzala