Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 17.12.2008, 23:13
Panowie rozdziele was. Wyjebac wszystkich z wyzej wymienionych, za wyjatkiem Glowackiego. Bo on jest jednym z naszych najlepszych obroncow, jesli nie najlepszym. Gdyby rozegral choc jedna cala runde lub chocby jeden caly sezon zobaczylibyscie na jakim on poziomie potrafi grac.
Odpowiedz cytując