|
Panowie rozdziele was. Wyjebac wszystkich z wyzej wymienionych, za wyjatkiem Glowackiego. Bo on jest jednym z naszych najlepszych obroncow, jesli nie najlepszym. Gdyby rozegral choc jedna cala runde lub chocby jeden caly sezon zobaczylibyscie na jakim on poziomie potrafi grac.
|