Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 17.12.2008, 23:07
W Lechu jest teraz ochota na sport ,i w sumie szybko maja efekty swoich dzialan .U nas bylo kilka lat dobrych ze dwa zle i nadal jestesmy w tym samym miejscu.Dzis nas wyprzedzil Lech jesli chodzi o Puchary ,wiadomo mieli wiecej szzescia itd ale sobie pomogli odpowiednia polityka. To samo w Legii ,mimo ze Urban dwa razy spartolil im puchary drmatycznym przygotowaniem fizycznym to Walter zapwoaida ze na nowym staidonie beda biegac pilakrze z zachodu U nas nigdy nie wiaodmo co chce Cupiał ,a to sie wku*rwi , a to pije wino w lozy po meczu z Skorza.. trudno przewidziec.Nie iwerze w inwestora z Azji ,ale chyba nas moze tylko uratowac Arabia Saudyjska
Odpowiedz cytując