Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
rutek
Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków / Grzegórzki
Offline
#
1926
17.12.2008, 22:57
Gratulacje dla Lecha , fajnie że awansowali, a teksty w stylu że Feye to poziom Bytomia lub Bełchatowa wywoluja u mnie raczej usmiech politowania
rutek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rutek
Znajdź inne posty napisane przez rutek