Wyświetl pojedynczy post
rutek
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków / Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 17.12.2008, 22:57
Gratulacje dla Lecha , fajnie że awansowali, a teksty w stylu że Feye to poziom Bytomia lub Bełchatowa wywoluja u mnie raczej usmiech politowania
Odpowiedz cytując