Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 17.12.2008, 22:52
Panowie bez pieprzenia i porównywania Holendrów do marnych drużyn z naszej ligi. Graliśmy ponad dwa miesiące temu z ostatnią drużyną Premiership będącą wówczas w jeszcze większym kryzysie niż Feyenoord dzisiaj i dostaliśmy bęcki. Amica to w tej chwili najlepsza polska drużyna, różnicę między nimi a nami widzieliśmy we wrześniu na Reymonta. Smuda dostał dobrych piłkarzy i jak na dobrego trenera przystało, zrobił z nich dobrą drużynę. Powodzenia na wiosnę oczywiście nie życzę, bo ich po prostu nie toleruję. Doceniam jednak dzisiejszy sukces, bo awansu z grupy PUEFA niewielu chyba się po nich spodziewało.

Dla nas powinna być to lekcja jak budować drużynę. Na wyprzedaży najlepszych graczy, ściąganiu w zamian darmowych odpadów i kontraktów motywacyjnych za wszelką cenę, nikt jeszcze czegoś znaczącego w Europie nie zbudował.
:/
Odpowiedz cytując