Arturo Qr2nów napisał(a):

Feyenoord mniej więcej poziom GKS Bełchatów. Oczywiście nie mam na myśli indywidualnych umiejętności piłkarzy.
Czy w związku z zaistniałą sytuacją ktoś "przerzuca" się na Amicę i będzie trzymał za nią kciuki w 1/16 ?
|
WyDYMEK mial nosa. Przerzucil sie wczesniej ;-)
A do samego awansu: zasłuzony.Szczescie to mamy my , ze pomimo zenujacej postawy zarzadu w okienku transferowym, Maciej Skorża wywalczyl tylko 3 pkt straty do Lecha.
A do tych co twierdza ze dzieki zwyciestwu Lech sie wzmocni--Lech juz sie wzmocnil.Czeka na konkretnych pilkarzy za konkrente pieniadze.Czyli transfery przygotowane. Da sie wydac 1 mln euro i miec pozytek? Ano da. Tylko nie u nas.