Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 17.12.2008, 22:35
dlaczego komentator mówi "kolejorz" ? nie czaję człowieka o.O

a sędzia jest ślepy, i gwiżdże to czego nie ma.

to pana na dole, chodzi o Feye. Po prostu ich lubię

a do pana jeszcze niżej, najlepiej gdyby nie mówił
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 17.12.2008 o godz. 22:40.
.
Odpowiedz cytując