Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1904
Stary 17.12.2008, 22:17
W Rotterdamie to kibice zawsze tak cichutko siedzą czy to jakaś specjalna sytuacja? I kto sie tam z kim napieprzał pod koniec 1. połowy?

Feyenoord nic nie pokazuje, Lech gra swoje. W drugiej połowie tempo spadło.

edytka; Deportivo - Nancy 1:0
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując