Bordeaux, Werder, Szachtar, Marsylia, Aalborg, Fiorentina, Zenit
czyli na kogo mogą wpaść po ew. przejściu grupy. Znając słynny na cały świat Wroniecki fart, będzie Aalborg z Saganem, lub bez niego.
Wie ktoś, czy po drugim wiosennym meczu są dwa, czy cztery tygodnie przerwy do ligi?
edit
tylko dwa dni przed ligą jest drugi mecz Lecha. Jeśli awansują, może być krucho, jeśli Franz ich gdzieś w górach nie pomorduje
