Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 17.12.2008, 22:04
Bordeaux, Werder, Szachtar, Marsylia, Aalborg, Fiorentina, Zenit
czyli na kogo mogą wpaść po ew. przejściu grupy. Znając słynny na cały świat Wroniecki fart, będzie Aalborg z Saganem, lub bez niego.
Wie ktoś, czy po drugim wiosennym meczu są dwa, czy cztery tygodnie przerwy do ligi?

edit

tylko dwa dni przed ligą jest drugi mecz Lecha. Jeśli awansują, może być krucho, jeśli Franz ich gdzieś w górach nie pomorduje
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 17.12.2008 o godz. 22:10.
.
Odpowiedz cytując