Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
4221
17.12.2008, 21:40
oczywiście że 3 tysiące
Powód: mały błąd a ludzie od razu za język łapią...
Ostatnio edytowane przez wisłaWieczysta : 17.12.2008 o godz. 23:14.
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta