Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1881
Stary 17.12.2008, 21:15
gromaders napisał(a):Wyświetl post
oby się utrzymał remis w meczu Deportivo
0-0 nic nie daje, musi być bramkowy, aby Lech nie awansował (przy wygranej 1-0 Kolejorza)
Odpowiedz cytując