Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1866
Stary 17.12.2008, 20:49
Poza tym póki jakiś klub czegoś nie osiągnie to nasze kluby w tym szczególnie Wisła będą dalej się wzmacniać na łapu capu .Wisła właśnie na tym najwięcej traciła że nie miała prawdziwych przeciwników w lidze .
Wisła niestety chyba potrzebuje jakiegoś bata nad sobą .A i Wisła może poważniej to okienko potraktuje ,a Lech nie jest wcale taki mocny nie ma szans aby uciekł takiemu klubowi jak Wisła .
Ostatnio edytowane przez jachting : 17.12.2008 o godz. 20:54.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując