Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
625
17.12.2008, 20:00
3michal_04
napisał(a):
ooo wypraszam sobie
- ja dziś na Feye stawiam (kupony wrzucę później)
EDIT
Feyenoord - Lech
1x
1.52
Fiorentina - Torino
1
1.50 0:1
Ajax - Slavia
1
1.45
St. Etienne - Valencia
x2
1.30
Amadora - FC Porto
2
1.52
HSV - Aston Villa
x2
1.60
AKO: 10.45
New Orleans - San Antonio (0:2)
2
1.90
Bulls - Clippers
1
1.50
Indiana - Golden State
1
1.30
JYP Jyvaskyla - Espoo
1
1.80 4:4
Al Ahly - Adelaide (awans)
1
1.40
Roma - Bologna
1
1.40
AKO: 13.07
Carter - Williams
1
1.70
Perry - Fu
1
1.65
Milan - Partizan
1
1.75
Vancouver - Edmonton
1
2.00
Iran - Ekwador
2
2.45 0:1
AKO: 24.05
Oceniajcie bukmacherzy
Cholera...
3michal_04
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3michal_04
Znajdź inne posty napisane przez 3michal_04