Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 17.12.2008, 20:00
3michal_04 napisał(a):Wyświetl post
ooo wypraszam sobie - ja dziś na Feye stawiam (kupony wrzucę później)

EDIT

Feyenoord - Lech 1x 1.52
Fiorentina - Torino 1 1.50 0:1
Ajax - Slavia 1 1.45
St. Etienne - Valencia x2 1.30
Amadora - FC Porto 2 1.52
HSV - Aston Villa x2 1.60
AKO: 10.45

New Orleans - San Antonio (0:2) 2 1.90
Bulls - Clippers 1 1.50
Indiana - Golden State 1 1.30
JYP Jyvaskyla - Espoo 1 1.80 4:4
Al Ahly - Adelaide (awans) 1 1.40
Roma - Bologna 1 1.40
AKO: 13.07

Carter - Williams 1 1.70
Perry - Fu 1 1.65
Milan - Partizan 1 1.75
Vancouver - Edmonton 1 2.00
Iran - Ekwador 2 2.45 0:1
AKO: 24.05

Oceniajcie bukmacherzy

Cholera...
Odpowiedz cytując