Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4215
Stary 17.12.2008, 19:20
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Tak, przynajmniej za Ekonto. A pozostając w temacie to czy złamała się komuś kiedyś karta do bankomatu? Przy wyrabianiu nowej trzeba ponosić jakieś koszty?
normalny bank powinien wydać bez kosztów ...
i ja bankowiec Ci radzę żebyś nie przyznawał się że złamałeś a że ukradli albo zgubiłeś - w niektórych bankach to przyśpiesza całą procedurę
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując