Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 17.12.2008, 19:19
Życzyłbym takiego Juvenii...
To dobrze, że buduje się już nie tylko stadiony piłkarskie i lekkoatletyczne (czyt. piłkarskie, a przy okazji...)
Jak rozumiem, to będzie ta trybuna, a po drugiej stronie pustka? jeśli tak, to super, bo będzie można postawić więcej trybunek w bliżej nie określonej przyszłości. I to będzie stadion tylko do rugby, nie dla piłkarzy?

Jedna rzecz mi w tym "niusie" lekko śmierdzi a mianowicie
Cytat:

Radości z rozpoczęcia prac nie krył też dyrektor Urzędu Miasta Jerzy Zając, który społecznie pełni funkcję prezesa gdyńskich rugbystów
.
Odpowiedz cytując