|
Vide Cul Fide
Offline
|
#4211

17.12.2008, 18:33
|
oskar TS napisał(a): 
|
potrzebny kontakt do michała z lodzi.
|
http://www.jezuici.pl/pow/articles/38/n/12
Cytat:
Michał z Łodzi
Michał wstąpił do zakonu w wieku 26 lat. Przez większość swojego życia mieszkał w Łodzi. Tam też ukończył matematykę na Uniwersytecie o specjalności informatycznej i przez rok pracował jako programista.
W wieku 20 lat przeżył swoje nawrócenie i zaczął odkrywać bogactwo Kościoła, uczestnicząc w życiu wspólnot Odnowy w Duchu świętym oraz działalności duszpasterstwa akademickiego.
Głębokie doświadczenie rekolekcji ignacjańskich było w jego życiu jednym z najważniejszych momentów dotyczących rozeznawania powołania. Po kilkuletnich poszukiwaniach w różnych duchowościach, podjął jednoznaczną decyzję o wstąpieniu do jezuitów.
|
a tak na poważnie
tel. 0-602-680-365 gg: 3262481
|
|