Soul_reaper napisał(a):

|
Dlatego pytalem, bo sprzet byl kupowany w styczniu 2007 i od tego czasu raczej sie nie interesowalem sprzetem w ogole. Czyli wsadzic np. jakies 9800GT i czekac na nowe rzeczy (jakos jestem uprzedzony do kart ATI).
|
Jesli chcesz mozesz wsadzic tutaj jakakolwiek karte chcesz choc osobiscie polecalbym w tej cenie 4870 radeona(mimo ze jestes do nich uprzedzony to sa to lepsze karty. Jedynie od tej lepszy jest BTX 280 ale to... wyzsza polka cenowa). Albo wogole poczekac i kupic pozniej jak wyjda nowe czesci.