Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
Od: 05.2008
Offline
#
1836
17.12.2008, 13:59
remis w drugim meczu nie jest zbyt opłacalny, nawet 2:2
bo Lech strzeli w 90+4 na 0:2 i cały ich plan weźmie w łeb
Neon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neon
Znajdź inne posty napisane przez Neon