Smuda rozchwytywany w Europie,przypomina mi to troche jak Henio miał po meczu z Schalke propozycje (?) z PSG .O Franzu mówi sie że ma objąc Feyenoord w przypadku wygrania w Rotterdamie.Ja obstawiam że zostanie jednak w Lechu,
http://ekstraklasa.wp.pl/wid,1067503...l?ticaid=17286
Feyenoord zagra najmocniejszą jedenastką na jaka go obecnie stac.