Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.12.2008, 12:17
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
A jak wygląda sytuacja w Strzelcach / Koronie pod tym względem? Wiem tyle, że sztab szkoleniowy jak i zawodnicy zachowują modelowe nastawienie kibicowskie =)
masz absolutną rację

P.S. i Strzelcy, bez tej Korony
Powód: a
Ostatnio edytowane przez zim zum : 17.12.2008 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując