http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...da8?source=rss
Tyrała mozna wypożyczyć z Borussi za 50 tyś euro. Na miejscu Bednarza nawet bym ise nie zastanawiał i skorzystał z okazji do przetestowania go przez pół roku. To ofensywny pomocnik, bardzo młody, reprezentant kraju, który w młodzieżowytch reprezentacjach Niemiec strzelił naprawdę sporo bramek, a do tego ewidentnie chce wrócić do Polski, a Wisła to jedna z lepszych opcji jakie mogą mu się trafić.
Ryzyko jest spore - to piłkarz, który w Polsce jest bardzo mało znany - ale jeśli będzie się rozwijał tak jak kiedyś, wtedy będziemy mieć gwiazdę. Jeśli nie to stracimy 50 tyś euro plus uposażenie piłkarza.