Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 17.12.2008, 00:50
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
...nie to było wszak mym zamiarem, by niewiastę urazić..
było nie było .. zniewaga została dokonana !

w ramach odpuszczenia winy poproszę 12 dowcipów mówiących o wyższości płci pięknej - tej której jestem reprezentantką - nad płcią którą Ty niegodziwcze prezentujesz....

ino wartko ...
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując