Wyświetl pojedynczy post
peterwislak
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 16.12.2008, 22:54
nie przesadzajmy
ja mysle ze wycinaja dla łatwosci prac budowlanych a w szczegolnosci dla drog dojscia do trybuny dla kibicow
dzis przygladalem sie wycinaniu drzew przy sektorze E i jakis facet mowil ze tam beda boiska treningowe w co watpie
Odpowiedz cytując