Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
530
16.12.2008, 22:14
moi zawodnicy sa zniecheceni brakiem harmoni w zespole
niemam pomysłu co zrobic, wy macie ?
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted