Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2008, 16:42
Ciekawy temat. Kilka latek temu dość często jeździłem na koncerty nawet do Krakowa (mieszkałem prawie 300 km stąd). Dla mnie nie zapomniana Punkowa Orkiestra Świątecznej Pomocy w 1998: Bunkier, Zielone Żabki.... To były czasy.
Mam pytanie: ma ktoś jakikolwiek namiar na płytę Fate pt "Tworzę i niszczę"?
Odpowiedz cytując